Dita Hrubcová
Portrét Dita Hrubcová
Email
Telefon
  • Seznam cvičených aktivit
  • Informace o trenérovi

Jsem lektorkou tance a zdravého pohybu. Posledních deset let se věnuji především ženám a hledám cestu, jak žít vědoměji, zdravě a lépe ve svém těle.

Vystudovala jsem taneční konzervatoř, jako tanečnice jsem pracovala 12 let v divadle, účastnila se natáčení tanečních filmů a tanec vyučovala 20 let v základních uměleckých školách.

V pozdějších letech jsem pochopila a na svém těle poznala, že tělo nejde oddělit od našich emocí, psychiky, od našeho způsobu života. A tak započala moje nová etapa – etapa hledání. Sebezkušenostní výcvik při studiu Tanečně-pohybové terapie podpořil moje nové životní nasměrování. Seznámení se s Labanovou analýzou pohybu a systémem Bartenieff Fundamentals byl jen začátkem. Čekaly na mě nové zážitky a zkušenosti v podobě objevení nádherného svalu psoas (svalu, který je mostem mezi horní a dolní polovinou těla, významný pro naši fyzickou a emoční stabilitu) a především jsem objevila tajemství pánevního dna. Dočkala jsem se svého ženství…jako zdroje ženské síly, energie a kreativity. Konečně jsem po 12-ti letech zvládla vyléčit své poporodní problémy. Proto vás srdečně zvu na své lekce, kde tyto zkušenosti s radostí a otevřeností budu předávat dál.